GÖNDERİM: Kargodan kaynaklı sorunların en aza indirilmesi için kargo gönderim günlerimiz haftada iki olarak belirlenmiştir.

Çarşamba-Pazar arası verilen siparişler Pazartesi günü

Pazartesi-Salı  verilen siparişler Çarşamba günü

kargolanır.

KARGO GARANTİSİ: Tarafınıza kargoladığımız ürünler size ulaşana kadar garantimiz altındadır. Kargodan teslim aldığınız ürünü teslimat anında koliyi açarak kontrol ediniz. Bozulmuş ürünlerle karşılaşmanız durumunda bize bir fotoğrafını göndermeniz yeterlidir. Size telafi ürünü ücretsiz olarak gönderilecektir.

Ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine MNG Kargo ile ulaştırıyoruz. (Kargo bedeli: Türkiye’nin her yerine Koli başına 8,80TL’dir. Kargo bedeli kapıda ödenecektir.)

Toptan alımlar için lütfen iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

KUŞKONMAZI SAKLAMAK: Elinize geçen kuşkonmazı hemen tüketmeyecekseniz buzdolabının sebzelik bölümünde 10 gün kadar nemli bize kağıda sarılı olarak saklayabilirsiniz. Ancak en iyi saklama şekli kuşkonmaz demetini çiçek gibi 4cm kadar su dolu bir kabın içine koyup buzdolabında dik oturtmaktır, bu şekilde 3 hafta tazeliğini korur.

KUŞKONMAZI DONDURMAK: Dip kısımlarını ayıkladığınız kuşkonmazları kaynar suya atıp 1 dakika haşlayın, süzdüğünüz kuşkonmazları buzlu soğuk suda 2 dakika soğutun. Daha sonra buzdolabı poşetine koyup buzlukta dondurun.

4 sonuç gösteriliyor